Sākusies pieteikšanās pavasara nodarbībām!

Čaklākie pieteikuši savas skolas jau pērn, taču vēl ir vairākas brīvas vietas pavasara posmā – tieši pirms garā vasaras brīvlaika, kad bērni bieži nonāk neierastās satiksmes situācijās ārpus sava ikdienas maršruta.
Nav svarīgi, cik tālu no Rīgas ir Tava skola – “Ceļa skola” noteikti apciemos visus Latvijas reģionus.
Kā pieteikt savu skolu, uzzini sadaļā “Par projektu” “Kā skolām pieteikties”! politika

Ceļa skola sāk jauno mācību gadu!

Ceļa skolas nodarbības 2012./2013. mācību gadā ir sākušās!

Kā jau katru gadu, nodarbību plāns tiek organizēts, lai mūsu instruktori apmācītu bērnus visos Latvijas reģionos. Aktīvākās skolas rezervējušas sev nodarbības jau kopš pagājušā gada, bet vēl dažas brīvas vietas ir arī šā gada rudens posmā. Uzzini, kā pieteikt savu skolu sadaļā “Par projektu” “Kā skolām pieteikties?”

Ceļa skolas nodarbības 2011./2012. mācību gadā

Ceļa skolas rudens nodarbības jau sākušās! Skolotāji vēl var paspēt pieteikt savas klases satiksmes drošības apmācībai.
Visiem rudens sesijā vietu nepietiks, tādēļ laikus varam ieplānot Jūsu skolas apmeklējumu pavasarī.
Papildu informācija: 26449911 vai 26353535, projekta koordinatore Sanita.